Asgari Ücret İstisna GV Tutarı Toplamı 638.01*Toplam Çalışan Sayısını geçemez hatası

K

Kadir

Ziyaretçi
BDP ile beyanname hazırladım Asgari Ücret İstisna GV Tutarı Toplamı 638.01*Toplam Çalışan Sayısını geçemez hatası veriyor. Bu hatayı alan var mı ne yapmam gerekiyor ?

S

Sema Mevlüde

Ziyaretçi
Muhsgk da 01.07.2022 tarihinden sonra herhangi bir güncelleme yok ve 638.01 toplam çalışan sayısını geçemez hatası veriyor bdp.

S

Sema Mevlüde

Ziyaretçi
Öğrendiğim bilgiye göre güncelleme olmayacakmış arkadaşlar, 638.01 TL den yukarısı GV kısmına dahil edilecekmiş. ya işveren ya işçi ödeyecek. brüt üzerindense anlaşmanız işçiye yüklenmiş olur, benim gibi net üzerindense işveren üstlenmiş olur gv yi.

B

BERKAN YILMAZ

Ziyaretçi
Öğrendiğim bilgiye göre güncelleme olmayacakmış arkadaşlar, 638.01 TL den yukarısı GV kısmına dahil edilecekmiş. ya işveren ya işçi ödeyecek. brüt üzerindense anlaşmanız işçiye yüklenmiş olur, benim gibi net üzerindense işveren üstlenmiş olur gv yi

üstad bu bilgiyi nerden aldınızben bulamadım aynı gata bende de oldu güncelleme olmamasına rağmen tekrar yeniledim ama birşey değişmedi!!

Hangi Muhasebe Programını Kullanıyorsunuz ?

• Zirve

Kullanılan: 3 100.0%
  • Luca

Kullanılan: 0 0.0%
  • Mikro

• Logo

• Uyumsoft

• Orka